• General Electric Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
General Electric Servisi - General Electric Onarımı - General Electric Bakımı - General Electric Montajı - General Electric Teknik Servisi

General Electric Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

General Elecrtic firmamızı 1996 Yılında İstanbul tarafından kurulup faaliyete geçmiştir. Bir zamanlar Amerika’nın elektrik dağıtımını da elinde bulundurmaktaydık. Günümüzde Elektronik ve bankacılık sektörlerinde faaliyet içerisinde bulunmaktayız.
Firmamız tarafından 1999-2004 yılları arasında istanbulun en yaygın şirketi olarak seçilmiştir. Ayrıca firmamız Anneler için şirketler arasında ilk 100 içerisinde bulunmaktadır.

General Electric Buzdolabı Beyaz Eşya Klima firmamız  Türkiye'ye 70 yıldır enerji ihtiyacını sağlamakta, taşımakta, iyileştirmekte ve geleceğe taşımaktadır. 1985 günümüze kadar General Electric Türkiye'de güçlü ortaklıklar kuran  ve 50 fazla çalışan personeliyle beraber 2 ildeki tesisleri ile güvenilir bir şekilde elektriğin ulaşıma erişilmesi için çalışmaktadır.

Türkiye’de bulunan Organizasyonları:
General Elektrik Ticaret ve Servis A.Ş.
GE Medical Systems Türkiye Limited Sirketi
GE Marmara Technology Center Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi
Grid Solutions Enerji Endüstrisi A.Ş.
GE Renewable Enerji Anonim Şirketi

Firmamızın İş Alanları
Havacılık
Sağlık
Ulaşım
Enerji ve Su
Petrol ve Gaz
Aydınlatma
Dijital Enerji
Akıllı Platformlar

Firmamızın kültüründe çalışanlarına iyi bir kariyer sunup, kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar oluşturmak ve yaratıcılıklarını ortaya koymaları için fırsatlar sunarız.
 General Electric'nin küresel liderlik enstitüsüdür. Özel General Electric elektrik kültürünün merkez üssü olarak gösterilir. Tarihi  bıraktığı miras ve vizyonuyla birbirine kenetlenmiş durumdadır. Burada, firmamızın liderlerine ilham vererek  geliştirmek için akademik ve dönüşümsel eğitim deneyimleri yaratarak en gelişmiş liderlik nedir? Sorusunun cevabını  belirlemeye çalışmaktayız.

Etiket : General Electric Beyaz Eşya Servisi, General Electric Çamaşır Makinesi Servisi, General Electric Bulaşık Makinesi Servisi, General Electric Buzdolabı Servisi, General Electric Ankastre Servisi, General Electric Fırın Servisi, General Electric Klima Servisi, General Electric Ocak Servisi, General Electric Servisi, General Electric Servisleri, İstanbul General Electric servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP